Ramir Roger Artigas

Portaveu 

Nascut a Palafolls el 3 de febrer de 1965.

Casat i pare de dos fills. 
Sabater de professió.
Estudis de Batxillerat.
Geganter.

 

Trajectòria política:

 

  • Secretari Organització ERC Malgrat 2007-2011.
  • President ERC Malgrat 2007-2011.
  • Coordinador ANC Malgrat 2012-2014.
  • Regidor portaveu Grup Municipal d'ERC 2015-2017.
  • 1er tinent alcalde febrer 2017-juny 2019.
  • Regidor portaveu Grup Municipal d'ERC juny 2019-
  • Conseller Comarcal d'ERC juliol 2019-
 
 

Retribució bruta anual:

9.375,34 € (dedicació parcial del 22,86%)

Ramir Roger

Agenda

Última revisió 04-12-2019 18:50